Kaliteli Olmak ve Fark Yaratmak

Kaliteli Olmak ve Fark YaratmakAkdeniz Üniversitesi, TSE ve Kalder’in katkılarıyla bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen ‘‘Akdeniz Kalite Sempozyumu’’ 25 Nisan’da Akdeniz Üniversitesinde yapıldı. Birbirinden değerli katılımcıların bulunduğu sempozyumda öğrenciler ve iş hayatındaki bireyler için kalite kavramı tam anlamıyla yeniden masaya yatırıldı.

Günümüzde kaliteli olmak, sadece en iyi ürünü sunmak anlamına gelmiyor artık. Kaliteli olmak; en iyi ürünü, en iyi pazarlama şekli ve en iyi hizmet desteği ile sağlamak anlamına geliyor. Okumaya devam et “Kaliteli Olmak ve Fark Yaratmak”

Artık senin için yüreğimi feda edemem

Artık senin için yüreğimi feda edememNerde o eski zamanlardaki aşk… Ne güzeldi o zamanlar. İlk görüşte ölesiye sevilirdi. Ondan başkasını gözler görmezdi.. Bir de kavuşamayınca yataklara düşerler ve hatta aşk uğruna ölürlerdi.

Şimdi ise insanlar kaç kişiye aşık olduğu, kaç kişinin hayatına girip çıktığını, onun neyi vardı, bu kimdi, o neydi hesap eder olmuşlar.

Hem eskiden olsa ilişkinin bitişine bile saygı duyulurdu. Yine aşkla sevilirdi giden. Yine sanki birlikteymiş gibi saygı duyulur, mutlu olmaları için dua ederlerdi. Okumaya devam et “Artık senin için yüreğimi feda edemem”

EnginDergi Tüm Hakları Saklıdır. 2008 - 2023