Erkek Gibi Kadın Değilim Ben

Erkek Gibi Kadın Değilim BenBen o kadar da güçlü değilim… Neden anlamıyorsunuz? Ben yıkılmaz değilim, her derdin, her ağırlığın altından sandığınız gibi kolayca kalkamıyorum… Canımdan daha can olanlar, o ağırlıklarda ezilmesin diye giriyorum bunca yükün altına, aslında omuz veriyorum ama bir bakıyorum ki üstüme kalmış onca yük… Sandığınız kadar direnç gösteremiyorum aslında hayata. Bunun altından kalkarsın demeyin artık ne olur… İnsanım ama, önce kadınım ben!

Okumaya devam et “Erkek Gibi Kadın Değilim Ben”

Erkeklerin Arzuladıkları Kadın Tipi

Bu yazacağım yazı erkeklerin %20’sini anlatmaktadır. Zaten sizi de ilgilendiren bu tip adamlar olmalıdır. Geriye kalan %80’nin felsefesini merak edenlerin merakını gidereyim hemen “Nefes Alsın Yeter”.

Şimdi gerçek erkek isteyen hatunları ilgilendiren konumuza geçebiliriz. Öncelikle hatun dediğimiz kişi sosyal ve kültürlü olmalıdır. Erkeklerin dış güzellikten sonra önem verdikleri en önemli şey hatun kişinin muhabbetinin ne kadar sağlam olduğu ve kendisinin yanında ne kadar rahat hissettiğidir. Mesela Ayşe Arman dediğim hatun, Ece Gürsel’e 1000 (yazıyla bin) basar. Neden? Seksilik dediğimiz kavram sadece dış görünüşle giyimle ve vücut ölçüleriyle sabitlenecek bi kavram değildir. Ayşe Arman’ın dergiye verdiği pozlar Ece’ninkine tur bindirir. Okumaya devam et “Erkeklerin Arzuladıkları Kadın Tipi”

Maç İzlemek Zorunda Kalan Hatunun Yapması Gerekenler

Maç İzlemek Zorunda Kalan Hatunun Yapması GerekenlerÖncelikle şunu belirtmekte yarar var. Sevdiği erkek/kadın için, fert her türlü şeye katlanır. Kadın içinde en zor durumlardan biride sevdiğinle maç izleme durumudur. Buna hepiniz kesinlikle maruz kalmışsınızdır. Nede olsa sevgilinin yanında her yer cennettir öyle değil mi? Bırakın Allah Aşkına yemeyelim birbirimizi. He bu arada maç izlemekten yırtma gibi bi şansınız varsa bunu kullanın. Direk çözüm. Şimdi size yapmanız gerekenleri yazıyorum. Not alın, bana dua edeceksiniz. Okumaya devam et “Maç İzlemek Zorunda Kalan Hatunun Yapması Gerekenler”

EnginDergi Tüm Hakları Saklıdır. 2008 - 2023