Music Makes The People Come Together!

Music Makes The People Come Together!İlk yazımın başlığına daha uygun bir ifade bulamadım. Gerçekten de tek değil midir müzik; bizi bir araya getiren, dilimizin yetmediğine hızır gibi yetişen, ifade edemediklerimize tercüman olan. Hem işin içinde olup üreten hem de dinleyici biri olarak, müziğin hayatımızdaki kocaman yerini tanımlamak, sınırlarını çizebilmek benim için dahi çok zor. Dinlediğimiz her melodiden kaptıklarımız, farkında olmadan zihne en kolay kaydettiğimiz küçük parçalar belki de şarkılar. İnsan anılarını en kolay kokularla hatırlarmış, bilim öyle der. Ama en küçük ayrıntısına kadar hatırlamak istiyorsak her şeyi inanın bir şarkı yeter. Hatta bilmediğimiz hislerimizi, düşüncelerimizi bile hatırlatır bize; bir beste ya da güfte. ‘Ah bu şarkıların gözü kor olsun!’ diyen Şahin Çandır’ı saygıyla anıyoruz. Okumaya devam et “Music Makes The People Come Together!”

Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay Yolu

Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay YoluHangimiz müzik dinlemeyi sevmeyiz ki? Kimi zaman bir kaç dakikalık mp3 için saatlerce araştırma yaparız, bilgisayarımızın başına gelmedik kalmaz zararlı internet siteleri yüzünden. Fizy ile bu sorunu çözümlüyoruz. Müzik dinlemenin en hızlı ve en kolay yolu sloganıyla yola çıkan Fizy hizmete gireli kısa bir süre olmasına rağmen İnternet dünyasında iyi bir konum elde etmeyi başardı. Gelin kullanıcılar onu nasıl tanımlıyor bir göz atalım:

Okumaya devam et “Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay Yolu”

Spiritüel Spa

Spiritüel SpaAhh sonunda eve vasıl olabildim. İstatistikler kadınların ömürlerinin ortalama 17 gününü çantalarında anahtar arayarak boşa harcadıklarını gösteriyormuş; tabi bu bana az geldiği için önce anahtarımı bulma süremin iki katını evden biri kapıyı açar umuduyla geçiriyorum, gerçekleşmeyince + anahtarımı arıyorum! Ayrıca bu istatistikleri 80’lerde kadınların omuzlarına mini çantalar astıkları zamanlarda almış olmalılar, bizim bavuldan kırma çantalar hesaba katılmamış.

Okumaya devam et “Spiritüel Spa”

EnginDergi Tüm Hakları Saklıdır. 2008 - 2023