Ey Sevdiğim!

Ey Sevdiğim!Zamanlı da gelebilirsin çat kapı da yeter ki sevdiğin için gel. Sana gelmem için cesaretlendir beni ne bileyim göz kırp, tebessüm et, manalı bak. Beraber yapalım bir şeyleri sırf sen dedin diye ve sırf ben dedim diye olur demeyelim. Sana bir teklif sunduğumda içinden geldiği için tamam olur de beni kırmamak için değil. Aşkım, bebeğim, hayatım gibi herkesin ağzında olan sevgi sözcüklerini kurmayalım birbirimize kendi alfabemizi yaratalım iki seven kalp yardımıyla. Çabuk sinirlenmem bunu bilesin. İdare edebilirim aramızdaki kırgınlıkları yeter ki birbirimizi sevdiğimizi unutmayalım.

Okumaya devam et “Ey Sevdiğim!”

Sevgili Sevgilim

Sevgili SevgilimSevgili Sevgilim,

Senle tanışmamış olmamız ne acı öyle değil mi?

Belki tanıştık ama unuttuk birbirimizi, belki denedik ama yıprattık benliğimizi, belki savaştık egolarımız kazandı, belki mutlandık kadehlerimiz paylaştı. Belki çarpıştı, belki de teğet geçti bedenlerimiz yürürken bir yerlerde… Dizimdeki yarada, bileğimdeki silinmiş dövmede, kırılmış tırnağımda, odamdaki aynada, mailboxımın bir köşesinde, dinlediğim cdlerde, izlediğim filmlerde, yürüdüğüm yollarda, kullandığım bir parfümde saklı kalmış olabilir misin? Yakınımda ya da uzağımda olabilir misin?

Okumaya devam et “Sevgili Sevgilim”

Sevgililiği Abartanlar, Bireyselliği Reddedenler Üzerine

Sevgililiği Abartanlar, Bireyselliği Reddedenler ÜzerineFikirlerini sevgilisinin hoşuna gidecek şekilde biçimlendirmek, ayrı hayatlarının olması bilincinden çok sevişme esnasındaki bedensel birliği, beyinsel birliğe de dönüştürmeyi hedef alan birey olamamışların yaşantısı çok batmakta bugünlerde gözüme, kulağıma, kalbime, duygusal algılarıma…

Örneğin; ikisi de arkadaşınızdır, hatun olmadık olaydan trip atmış ve artık onunla uğraşmayı, ilgilenmeyi kestiyseniz, aranız bozulduysa bir şekilde ama erkek olanla herhangi bir probleminiz yoksa bile bir gün karşılaştığınızda onu da soğuk bulursunuz, artık onunla da konuşamayacak hale gelebilirsiniz.

Okumaya devam et “Sevgililiği Abartanlar, Bireyselliği Reddedenler Üzerine”

EnginDergi Enginer Web Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2023